קול קורא סרטי ילדים 2017_לוגואים
שישה פרויקטים ייבחרו להשתתף באירוע פיצ'ינג ויתמודדו על השקעת קרן הקולנוע הישראלי בפיתוח התסריט, במסגרת מקצועית בלעדית של פסטיבל ת"א הבינ"ל לסרטי ילדים ונוער
מועד אחרון להגשה: 18.6.2017

בהמשך לשיתוף הפעולה הפורה שהתחיל בשנת 2013 איגוד התסריטאים ופסטיבל ת"א הבינלאומי ה-13 לסרטי ילדים ונוער גאים להכריז על אירוע הפיצ'ינג ה-5 לסרטי ילדים ונוער.
תסריטאים ותסריטאיות מוזמנים להגיש הצעות לסרטי ילדים עלילתיים באורך מלא.
מבין ההצעות שיוגשו, שישה פרויקטים ייבחרו להשתתף באירוע פיצ'ינג מול חבר שופטים הכולל נציגי תעשיה ואנשי מקצוע מחו"ל שיתקיים בתאריך הפרויקט הזוכה יקבל את השקעת הקרן בסך 20,000 ₪ לפיתוח תסריט לסרט קולנוע עלילתי המיועד לילדים ונוער ויוקרן בהקרנת בכורה בפסטיבל לסרטי ילדים ונוער לאחר שתושלם הפקתו.
אירוע הפיצ'ינג יתקיים במסגרת פסטיבל תל אביב הבינלאומי לסרטי ילדים ונוער ה13, ביום שישי ה21.7 בשעה 9:00 בבוקר בסינמטק תל אביב.
הפרויקטים של ששת המתמודדים שעלו לגמר יתורגמו לאנגלית והמגישים יזכו להשתתף בסדנא מקצועית עם חברי פאנל השיפוט ואורחי הפסטיבל מחו"ל במטרה להמשיך לפתח את תסריטם, להתייעץ ולקבל דגשים וטיפים מעשיים להמשך תהליך הכתיבה.
הנחיות להגשת הצעות:
1. רשאים להגיש הצעות תסריטאים ותסריטאיות חברי איגוד ו/או בעלי רקע מקצועי מוכח.
2. יש להגיש סינופסיס באורך שאינו עולה על שלושה עמודים, בצירוף קורות חיים אמנותיים. יתקבלו סינופסיסים לסרטים עלילתיים באורך מלא בלבד (לא אנימציה).
3. בהתאם לנוהלי הקרנות, אין להגיש פרויקט שכבר זיכה את כותביו במענק פיתוח תסריט באחת מקרנות הקולנוע הציבוריות.
4. ההגשה תתבצע במייל שכותרתו "הגשת סינופסיס – פיצ'ינג סרטי ילדים" לכתובת[email protected]. המועד האחרון להגשה: 18.6.2017 בשעה 18:00 לא תתאפשר הגשה באיחור.
לתשומת לב המגישים והמגישות: ההגשה מתבצעת דרך איגוד התסריטאים בלבד. יש להפנות כל שאלה למייל [email protected] או לטלפון 03-5669457.
5. אין להגיש פרויקטים אשר השתתפו כפיינליסטים בפיצ'ינג בשנים 2013-2016.
6. תסריטאים ותסריטאיות שיזכו ויעלו להתמודד בשלב פיצ'ינג יידרשו לספק עותק מתורגם של הסינופסיס.

• תמיכת הקרן בתסריט הזוכה מותנית בחתימה בין הזוכה לבין הקרן על הסכם בו מפורטים התנאים המדויקים להשקעה.
בהצלחה למגישים!

Print Friendly, PDF & Email