![](https://mcusercontent.com/11edc175823a7839af2b0d367/images/52a9aa9b-694f-8c7f-ec72-55ed289aa25c.jpg)
'החממה לסדרות רשת באנימציה' מגיעה לשיא באירוע פיצ'ינג מיוחד שייערך בסינמטק תל-אביב, ואתם/ן מוזמנים/ות לבוא ולשמוע את צוותי היוצרים/ות שהגיעו לגמר אחרי תהליך ליווי של ארבעה חודשים, מציגים את הפרויקטים המדהימים שלהם ומתחרים על מענק הפקה לפיילוט מטעם קרן מקור לסרטי קולנוע וטלוויזיה.
הפרויקטים:
העורב והשועל
משפחת פנסטה (עונה 2)
FUCK LOVE
כאפות
רחוב לנקסטר 44
יוני איש המערות
איפה ומתי?
יום חמישי, 7.3
סינמטק ת"א, אולם 6
התכנסות – 19:00
תחילת האירוע – 19:30
להרשמה