ממשיכים לקדם את יצירת האנימציה בישראל
איגוד התסריטאים, איגוד מקצועות האנימציה, המיזם לקולנוע ולטלוויזיה בירושלים וקרן רבינוביץ לאמנויות – פרויקט קולנוע, ממשיכים יחד אתכם בעשייה למען פיתוח יצירות אנימציה ישראליות.
תסריטאים ויוצרי אנימציה,
לאחר שלוש שנים מוצלחות של מסלול דראפט/סקיצה, אנחנו מזמינים אתכם תסריטאים, לחבור ליוצר/ת אנימציה ואתכם יוצרי האנימציה לחבור לתסריטאי/ת ליצירת תיק הפקה לסרט קצר או ארוך ולהתמודד על מענקי פיתוח!
לכל הפרטים הורידו וקראו את התקנון והקול הקורא:
קול קורא דראפט סקיצה 2017![קול קורא דראפט סקיצה 4_001](https://writersguild.org.il/wp-content/uploads/2017/11/קול-קורא-דראפט-סקיצה-4_001.jpg)
![קול קורא דראפט סקיצה 4_002](https://writersguild.org.il/wp-content/uploads/2017/11/קול-קורא-דראפט-סקיצה-4_002.jpg)
![קול קורא דראפט סקיצה 4_003](https://writersguild.org.il/wp-content/uploads/2017/11/קול-קורא-דראפט-סקיצה-4_003.jpg)