כרמית זילברמן היא תסריטאית ובמאית ישראלית.
יצירות: * 2020 "שבויות": יוצרת סדרת דרמה בפיתוח עם חברת הפקה * Corridors" 2016": יוצרת סרט תיעודי, 20 דק' קופ' של IFFP, Sundance channel וערוץ ההיסטוריה היווני Cosmote TV. הוקרן בפסטיבל Shorts On Tap בלונדון * 2010 "בשם החוק": יוצרת סרט תיעודי, 17 דק' נוצר במסגרת פרוייקט "לחם עבודה" ושודר בערוץ 8, השתתף בפסטיבל הבינלאומי ה-13 לסרטי סטודנטים תל אביב 2010 * 2009 "לטוס אתו": יוצרת סרט תיעודי קצר נוצר במסגרת תחרות "צו 8 מילימטר" והוקרן בסינמטק שדרות * 2006-2008 חברת סרטי פסטל: במאית ומפיקת סרטים דוקומנטריים, סרטי תדמית וסרטי הדרכה * "שד משחת": במאית סרט תיעודי קצר הציירת התל אביבית דליה גל מקפיאה רגעים בזמן ומבינה תוך כדי כך שהזמן שלה אוזל * "תיגוף": במאית סרט תיעודי קצר בני נוער בסיכון לומדים לשמור על המרחב המוגן שלהם באמצעות סדנת תיפוף על הגוף * "בעקבות התמונות האבודות": במאית סרט תיעודי קצר מאבקם של ניצולי העיר זמושטץ' להציל בית כנסת עתיק בפולין מהריסה
השכלה וסדנאות: 2023- קורס לקטורה ועריכת תסריט של Scriptwise בהנחיית אריק קפלון 2018-2020 השתתפות בחדרי כתיבה ובסדנאות של איגוד התסריטאים 2008-2010 לימודי תואר שני בקולנוע וטלוויזיה (MFA) אונ' ת"א – בימוי והפקה קורס תסריטאות בהנחיית ירון בלוך חממת תסריטאות בהנחיית דניאלה דורון
לימודים נוספים: 2000-2002 לימודי תואר שני במנהל עסקים במכללה למנהל 1997-2000 תואר BA בכלכלה וניהול התמחות במימון וייעוץ השקעות במכללה למנהל