הנחה מיוחדת לריטריט ראשון מסוגו, במיוחד לאנשים ונשים שכותבים, במנתור –  קיבוץ בית אורן.

בין התאריכים 7-9/4 ייערך ריטריט מיוחד אשר לאורכו תוכלו להנות מסדנאות כתיבה בהנחיית אשכול נבו, סיגל אבין, ואדוה בולה, ובונוס מיוחד: 'קצת אהבה לא תזיק' – הופעה חיה של אלון עדר בשיתוף אשכול נבו.

חברי וחברות איגוד התסריטאים זכאים להנחה מיוחדת בגובה 14.5%, בהזנת קוד קופון (ראו למטה) ובכפוף לחברות בתוקף.

לכל הפרטים, נושאי הסדנאות ולוח הזמנים – שימו לב! המחירים לחברי האיגוד נמוכים מאלה המפורסמים בלינק, ראו בהמשך.

 

על המקום

מנתור מקבוצת ׳סלינה׳ בקיבוץ בית אורן שעל רכס הכרמל, נמצא בגובה 400 מטר ומציע את אחת הפנורמות היפות בישראל של נוף עוצר נשימה – מצד אחד יערות הכרמל פרוסים למרגלותיכם ומן העבר השני נשקף הים התיכון, מה שאומר – שקיעות מרחיבות לב, מרגשות ומעוררות השראה.

מקום האירוח נמצא בתוך טבע ירוק, מלא בעצים ופריחה, כאשר החדרים כולם ממוקמים על שבילי הקיבוץ באופן המאפשר שקט, שלווה, ואינטימיות. כל זה לצד שירות מעולה, ארוחות שף מפנקות ומזינות, ואווירה ייחודית ויוצאת דופן. בימי החורף תוכלו להתחמם אל מול אח עצים בוערת, בלאונג' קסום ומיוחד באמצע היער.

בנוסף, יש מרכולית צמודה שפתוחה כל יום עד השעה 18:00 וביום שישי עד השעה 15:00.

על המנחים

אשכול נבו
אשכול נבו

אשכול נבו הוא סופר ישראלי ומנחה סדנאות כתיבה. פרסם עד כה תשעה ספרים, ביניהם: ׳ארבעה בתים וגעגוע׳, ׳נוילנד׳, ׳משאלה אחת ימינה׳ ועוד. שניים מספריו עובדו להצגות תאטרון, ורבים מהם זכו בפרסים ספרותיים נחשבים בארץ ובעולם, והפכו לרבי מכר.

סיגל אבין
סיגל אבין

סיגל אבין היא יוצרת, תסריטאית ובמאית. בין עבודותיה ניתן למצוא את ׳לאבד את אליס׳ ששודרה בהוט, ולאחר מכן נמכרה לאפל טיוי, 'בלתי הפיך' – קומדיה בת 2 עונות ששודרה ברשת, 'זה מטריד' – סדרת רשת על הטרדות מיניות ששודרה בארץ ולאחר מכן זכתה גם לעיבוד אמריקאי.

אדוה בולה
אדוה בולה

אדוה בולה היא סופרת, שחקנית ותסריטאית. פרסמה עד כה שני ספרים: 'בריכה עירונית' (מועמד לפרס ספיר 2020, זוכה מענק התרגום של קרן 'עם הספר'), ו'דברים שאני יודעת על ר" (זוכה מענק פיתוח תסריט של קרן רבינוביץ). היתה תסריטאית בסדרות ׳השוטרים׳, ׳בת השוטר׳ ׳כדברא׳, ועוד. משמשת כיועצת תוכן במחלקת הדרמה של תאגיד השידור כאן 11.

לחברי וחברות איגוד התסריטאים הנחה נוספת בגובה 10% על מחיר ההשקה המיוחד (5% הנחה), כך שבסופו של דבר תזכו להנחה בגובה 14.5% (5% הנחה מהמחיר המלא, ועוד 10% הנחה ממחיר ההשקה).

חדר סטנדרט זוגי – מחיר לאדם 3150. אחרי הנחה – 2693.
חדר סטנדרט ליחיד – מחיר לאדם 3650. אחרי הנחה – 3120.
סוויטה זוגית – מחיר לאדם 3350. אחרי הנחה – 2864.
סוויטה ליחיד – מחיר לאדם 3800. אחרי הנחה 3249.

יש להזין את קוד הקופון: 'igud_tasrit' במעמד ההזמנה

שימו לב: ההנחה לחברי וחברות איגוד שחברותם בתוקף בלבד!

Print Friendly, PDF & Email