כשאתן עוצמות עיניים ומדמיינות את חלום התסריטאות שלכן מתגשם (חוץ מאוסקר וחוזה בנטפליקס) יש שם ילדים שמתחפשים בפורים לדמויות שהמצאתן? שמדמיינים מסעות בעולם שבראתן בשבילם? שבזכות היצירה שלכן מרגישים קצת פחות לבד בעולם?

אז יש לנו בדיוק את הסדנה בשבילכן (וגם בשבילכם).

ממפגש למפגש נעשיר את הקלמר שלנו בכלים יעודיים לכתיבה לקטנים, נברא עולם וחברים לשחק איתם, נלמד לכתוב לבובות ולאנימציה, נעמוד על כתפי הענקים בכתיבה לקטנים, ונגבש את היצירה שלנו לקראת הגשה והפקה.

המשתתפים

קבוצה קטנה ואיכותית של בוגרי ובוגרות לימודי קולנוע או לימודי כתיבה, טובי לב ונוצצי עיניים, עם רעיון מעולה לסדרה או סרט לקהל ילדים (גם ספר זה טוב) שמת כבר לצאת ולטייל בעולם.

המנחה

אלון רותם הוא תסריטאי, סופר, עורך ומנחה סדנאות כתיבה. יצר מספר סדרות ילדים בישראל, מפתח סדרות לארץ ולחו"ל ופרסם שני ספרים. למד פיסיקה ופילוסופיה באוניברסיטה ותסריטאות בסם-שפיגל. מתרגל ומנחה מדיטציה.

הסדנה

8 מפגשים בימי שני החל ב-6 ליולי ועד ה-24 לאוגוסט, 19:00-20:45 בתל-אביב.

כל מפגש יחולק לשניים. בחלק התאורטי נדון ביצירה בה צפינו במהלך השבוע, נשאב השראה מיצירות המופת ונגלה את הפנים השונים של עולם הכתיבה לילדים . בחלק המעשי נציג ונפתח את הפרויקטים שלנו, נכתוב ונלטש בעזרת הכלים שנלמד, ונגשים את המשאלה שהופכת מלים ואותיות ליצורים חיים. 

מחיר לשמונה מפגשים – 960 ש"ח.
20% הנחה ינתנו לחברי איגוד התסריטאים.

להרשמה: https://alonrt.wixsite.com/writing4kids2020

או אצל אלון: 0544466683 [email protected]

Print Friendly, PDF & Email