הצטרפות לאיגוד

פרופיל חבר

Close
פרטי פרופיל
טל ריינן
Tal Reinan
פרטים נוספים

טל ריינן תושב חיפה, בוגר לימודי התואר הראשון בקולנוע תקשורת והוראה מטעם סמינר הקיבוצים ותואר שני בתסריטאות באוניברסיטת תל אביב.

במהלך לימודיו החל לעבוד כמתרגל של מקצועות הקולנוע - צילום, עריכה ואולפן טלוויזיה. בנוסף החל לצלם ולערוך מופעים וקליפים של יצירות מתחומי המחול, התיאטרון והקרקס. כמו כן, לימד צילום ועריכה במגמה לתיאטרון ומחול בסמינר הקיבוצים וליווה את עבודות הגמר בשיתוף פעולה עם אמנית הוידאו לי ינור וראש ביה"ס לאמנויות המחול שרון רשף ארמוני.
תסריטאי ובמאי "Railways" דוקומנטרי, 2010. תסריטאי ובמאי (שת"פ עם היוצרת טל ברדה) "עולמות חדשים" קליפ של הזמרת אדבש, 2010. תסריטאי ובמאי "החג של החגים" סרט עלילתי קצר, 2011. הסרט הציג ב- "Short Film Corner" בפסטיבל קאן 2012. בנוסף הסרט הציג ב 2012 International Student Film Festival Hollywood וזכה בקטגוריית הקומדיה הטובה ביותר. בשנת 2014 החל להפיק ביחד עם מירב כהן את החממה למחול במרכז לתיאטרון של עכו, כמו כן עבד כאיש הפרסום של התאטרון. בשנת 2015 סיים את לימודי התואר השני בתסריטאות MFA, מטעם אוניברסיטת תל אביב במהלכם פיתח סדרת טלויזיה, סדרת אינטרנט וסרט עלילתי באורך מלא. בימים אלו כותב תסריט לפיצ׳ר, אשר בבסיסו רקדן שבגילו המתקדם מגלה שככל שהצליח בקריירת הריקוד שלו כך העמיקה בדידותו. בשנת 2017 החל ליצור עם בת זוגתו הכוריאוגרפית מירב כהן את היצירה ״אזור פרא מגונדר״ בהפקת תיאטרון חיפה.

פרטים מקצועיים
קישורים לאתרים חברתיים
פרטי חשבון חבר