הצטרפות לאיגוד

פרופיל חבר

Close
פרטי פרופיל
מעיין בלום
Maayan Bloom
פרטים נוספים

מעיין בלום הוא שחקן טלוויזיה, קומיקאי, יוצר ותסריטאי ישראלי.
בוגר לימודי משחק בניסן נתיב.

נסיון בכתיבה:

בלום היה חלק מכותבים של סדרות טלוויזיה רבות, בהן "המובילים", "מצב האומה", "קומי קומי", "הרצועה" של ערוץ ביפ, ו"מקום לדאגה" ו"גם להם מגיע" ששודרו בערוץ 10.

בשנת 2013 כתב יחד עם ימי ויסלר, איתו שיתף פעולה כבר ב"מקום לדאגה", את סדרת האימה הקומית "המגפה", של HOT, אודות דיירי אחוזה מפוארת הנדבקים במגפה המתפשטת בבניין.

בשנת 2008 יצר את סדרת המערכונים "מקום לדאגה" ושיחק בסדרה דמויות שונות.

נסיון במשחק:

בשנת 2008 שיחק בלום בסדרה "גם להם מגיע" יחד עם ליאור אשכנזי, ענת מגן שבו ועוד.

2010–2013 שיחק בסדרת הקומדיה של YES "המשרד", תפקיד ראשי, שם גילם את יריב שאולי, לצד דביר בנדק.
באותה שנה שיחק בדרמה הקומית "אבודים באפריקה", שם שיחק את ארון וקסלר, בנו הלא יוצלח של אדי וקסלר (צחי גראד).

החל משנת 2011 מגלם דמויות שונות בתוכנית "קאמבק" של קומדי סנטרל. באותה השנה שיחק גם את זבולון הורביץ בסדרה "השנים הכי יפות" ששודרה בערוץ 2 ובסדרת הרשת "אלוהים והשטן: שותפים".

ב-2012 שיחק בתפקיד אורח בסדרה "כאן גרים בכיף" בתפקיד עמירם, הקואוצ'ר של המשפחה וגם בתפקיד אורח ב"נשואים פלוס". בשנת 2013 חזר לשחק בעונתה השנייה של "אבודים באסיה" ב-YES.

בשנת 2014 שיחק בתפקיד אורח בסדרה "70 מיליון סיבות לעושר", ושיחק במספר פרקים בסדרת הדרמה של HOT, "מתים לרגע", שם גילם את יפתח, אח של יסמין שהתחזה לעורך דין. בהמשך השנה, החל לשחק בסדרת הנוער "כוכב הצפון".

בשנת 2015 שיחק בקומדיית המצבים "שחקן זר" בערוץ 2, בתור הסוכן של הכדורגלן אדיר (מאור שוויצר). בנוסף בשנת 2015 שיחק בסרט הקומדיה "איביזה" לצד מאור שוויצר, דר זוזובסקי ואחרים. בשנה זו גם שיחק את תפקיד הצייר בסדרת האמנות ההומוריסטית של החינוכית "כאן ואומן", לצידו של טל פרידמן.

בשנים 2015–2020 התארח בתוכנית המערכונים של הערוץ הראשון היהודים באים. שם גילם את: אחיו של יוסף, חיים יבין, אבישי רביב, אדוניה, יובל שטייניץ ואריק שרון.

בשנת 2017 שיחק בסדרה "צפוף" בתפקיד מנכ"ל גוגל (תפקיד אורח). מאוחר יותר באותה שנה גילם את מרקוס בעיבוד האמריקאי לסדרת הנוער "החממה", הנקראת "Greenhouse Academy".

בשנת 2018 השתתף בסרטו של הבמאי אבי נשר, "סיפור אחר".

בשנת 2019 השתתף בסדרה "תיק נעדר" בתפקיד זאב אבני המשודרת בערוץ כאן 11. באותה שנה השתתף גם במיני-סדרה "הנערים" של HBO וקשת אינטרנשיונל.

בשנת 2020, החל להשתתף כפאנליסט בעונה החמישית של תוכנית הסאטירה המשודרת בתאגיד השידור הישראלי, "עד כאן! 2020".

כיום, משחק בהצגה "חשש לאירוע" בתיאטרון תמונע.

פרטים מקצועיים
קישורים לאתרים חברתיים
https://www.imdb.com/name/nm1950492/
פרטי חשבון חבר